Příprava je v plném proudu

Co jsme pro Vás připravili nového.
root
Administrátor

Příprava je v plném proudu

Příspěvekod root » sob 09. dub 2016 22:03:53

Brzy by měla být dokončena první verze nového Čarovného Minecraftu, který se pokusí navázat na modpack, který kdysi povozoval Gejmr. Toto fórum bude sloužit všem, kteří tu s námi budlu chtít hrát.

Ještě několik informací ke hře:
  • Poběží na starší verzi 1.6.4
  • Bude obsahovat následující módy:
    • Thaumcraft
    • Thinkers' Construct
    • Traincraft
    • Mo' Creatures
    • ExtrabiomesXL
    • Twilight Forest
    • MyTown

Momentáně se čeká na dokončení autentizačního pluginu, který spojí uživatelské účty s tímto fórem.

root
Administrátor

Re: Příprava je v plném proudu

Příspěvekod root » pát 15. dub 2016 12:06:30

Tento týden jsem musel vyřešit drobný problém na serveru http://www.twinstar.cz/. Již je vše v pořádku, tak se opět vrátím k psaní launcheru a autentizačního modu pro Minecraft.
Pro zájemce plánuji spustit testovací verzi modpacku cca do měsíce. Bude se jednat o test, takže počítejte s pravidelnou aktualizací launcheru i některých modů a v případě většího problému budu muset přegenerovat i mapu.

root
Administrátor

Příspěvekod root » stř 20. dub 2016 14:36:12

Včera se mi podařilo vyřešit problém, jak hash hesla z fóra využít i pro ověřeni hesla v Jave/Minecraft modu. Tak se konečně mohu pustit do práce a upravit ForgeAuth mod, aby pracoval s hesly ulozenymi v databazi PHPbb 3.1.x.

Ve hře tak bude každý hráč používat stejné uživatelské jméno a heslo, jako na tomto fóru.

root
Administrátor

Příspěvekod root » úte 26. dub 2016 1:03:17

1. verzi autentizačního modu mám hotovou a přidanou do modpacku. Ještě zbývá opravit launcher, aby fungoval na Windows, a dodělat konfiguraci serveru.

root
Administrátor

Příspěvekod root » stř 27. dub 2016 0:07:11

Dnes se mi podařilo zprovoznit server a vygenerovat svět, kde je docela pěkný biom v místě spawnu. Postavil jsem tam malý domek, který bude sloužit všem novým hráčům jako útočiště, než se postaví na vlastní nohy a vybudují si základnu.

Čarovný Minecraft je téměř hotový.

root
Administrátor

Příspěvekod root » stř 27. dub 2016 23:09:41

Dnes večer se mi podařilo zprovoznit Launcher i na Windows. Server běží a čeká na první hráče. Launcher a podrobnosti o instalaci naleznete v tématu Instalace a připojení do hry

Zpět na “Novinky”