Svět Pána prstenů

Co jsme pro Vás připravili nového.
root
Administrátor

Svět Pána prstenů

Příspěvekod root » pon 11. črc 2016 11:33:23

Již delší dobu plánuji vytvoření dalšího modpacku. Základem bude mod The Lord of the Rings. Chci ho zkombinovat s částí čarovňáku (Thaumcraft, Mo' Creatures, Thinkers' Construct, MyTown) a doplnt o další tématicky vhodně zaměřené módy.
Bohužel při testování prototypu modpacku na 1.7.10 engine se ukázalo, že MyTown mod padá při pokusu o pokácení stromu v dimenzi LOTR světa pomocí itemů z Thinkers' Construct. Pokusím se sehnat původní zdrojáky MyTown módu a problém opravit. Bohužel to ale spuštění tohoto modpacku trochu oddálí.

Svět LOTR je velmi rozlehlý a proto bude potřeba přidat i nejaký vhodný systém transportu. Traincraft bohužel pro 1.7.10 engine není, ale mohu zkusit Real Train Mod, který je původnímu Traincraftu hodně podobný. Další variantou jsou hvězdné brány, ale ty se mi do LOTR tématicky moc nehodí.

Instalaci a spuštění zajistí moje vlastní verze launcheru stejně, jako v případě čarovňáku.

root
Administrátor

Re: Svět Pána prstenů

Příspěvekod root » čtv 15. zář 2016 15:46:46

Tato zpráva jistě potěší všechny příznivce modu Traincraft. Před několika dny vyšla jeho nová verze pro Minecraft 1.70.10 a tak již nic nebrání tomu, abych naše oblíbené vláčky dal i do světa pána prstenů.
Mocpack mám již hotový a server je v testovacím provozu. Podařilo se mi do něho zakomponovat i několik modů z čarovňáku. Vyjímku tvoří Mo' Creatures mod, který v kombinaci se světem pána prstenů nefunguje. Nahradil jsem ho modem Forestry, který do hry vnese jiné zajímavé prvky.

Zpět na “Novinky”