Svět Čarovného Minecraftu

Základní informace o světech Čarovného Minecraftu a Pána prstenů.
root
Administrátor
Příspěvky: 36
Registrován: sob 09. dub 2016 11:26:56

Svět Čarovného Minecraftu

Příspěvekod root » stř 04. kvě 2016 11:25:16

Ve světě Čarovného Minecraftu se stanete mágem a alchymistou, který postupně objevuje magickou podstatu světa a využívá substance, z nichž je svět tvořen, pro výrobu tajemných a mocných předmětů.

Svět Čarovného Minecraftu je mnohem divočejší než běžný svět. Ve dne se po něm prohání velké množství divokých tvorů. Někteří se s Vámi spřátelí od prvního setkání, ale jiní Vás považují pouze za vhodný zdroj potravy. O co nebezpečnější je svět ve dne, o to víc nebezpečný je v noci. Kostlivec, zombie a creeper je to nejmenší zlo, které zde můžete potkat. Ze spoře oblečených bojácných lidiček se stávají vlkodlaci, kteří jsou zranitelní pouze zbraní vyrobenou ze zlata. Z temných děr vylézají zlobři a duchové, následováni jedovatými štíry.

Kromě podsvětí a endu zde existuje i rozlehlý les soumraku, který skrývá mnoho nebezpečných bludišť a pevností. Kolonizovat tuto divokou a dávno opuštěnou krajinu je ještě těžší, než kolonizovat normální svět. Rozdíl mezi dnem a nocí zde poznáte pouze podle množství příšer a vlkodlaků.

Přesto zde nejste předem odsouzeni k záhubě. Vaším mocným spojencem je pokrok ve zpracování rudy a výrobě nástrojů. Svět Čarovného Minecraftu obsahuje mnoho vzácných rud, které můžete tavit ve vysokých pecích. Z kovů lze odlévat části nástrojů a z nich pak sestavíte hotové výrobky. Nástroje lze vylepšit, aby byly rychlejší, vice vydržely a samy se opravovaly, a aby dokázaly z jednoho kouslku rudy získat mnohem více. Pokročilé nástroje dokáži rozbít 9 bloků kamene nebo porazit celý strom jediným mocným úderem.
Cestovat po světě Čarovného Minecraftu budete zpočátku po svých. Ale i zde máte mnoho možností objevování. Časem budete stavět železnice, lodě a vzducholodě, které Vás dopraví kamkoliv mnohem rychleji.

Přístup do hry získáte po registraci na tomto fóru.

Návod k instalaci naleznete v sekci Instalace a připojení: Čarovný Minecraft

Zpět na “Světy Minecraftu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host